e-Kiosk.pl - Trainer 4/2017

czytaj

Trainer

4/2017 (13.11.2017)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.98 zł 12.99 zł

Opis

101 rad dla trenerów personalnych; Izabela Alvarez i Szymon Moszny – wywiad z okładki; Kongres body LIFE – program wydarzenia; EMS, diagnostyka i analiza w treningu personalnym; trendy w treningu personalnym i zajęciach grupowych; networking w treningu personalnym; współpraca z mediami – jak się zachować; najnowsze trendy w jodze; wpływ diety na powięzi; nowoczesne podejście do terapii kręgosłupa w treningu personalnym; Colostrum – stary-nowy suplement diety?; naturalne termogeniki – skuteczny sposób na odchudzanie.

Trainer jest nowym magazynem edukacyjnym dla instruktorów fitness, trenerów siłowni i trenerów personalnych. Instruktorzy oraz trenerzy są kompetentnymi doradcami menedżerów klubów fitness przy podejmowaniu strategicznych decyzji inwestycyjnych, znakomicie orientują się w aktualnych trendach na rynku oraz co ważne, mają potrzebę nieustannego podnoszenia własnych kwalifikacji.
Magazyn Trainer podzielony jest na następujące rubryki: ZAJĘCIA GRUPOWE, TRENING SIŁOWY I CARDIO, TRENING PERSONALNY, ZDROWIE I BADANIA, SPOŁECZNOŚĆ, SZKOLENIA I BIZNES. Właśnie do nich skierowany jest Trainer, który porusza wszystkie tematy interesujące z punktu widzenia instruktorów i trenerów. Dlatego stawiamy na wysoką wartość merytoryczną artykułów oraz współpracę z ekspertami renomowanymi szkołami fitness.

czytaj więcej zwiń opis