e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 4/2018

czytaj

Cztery Kąty

4/2018 (29.03.2018)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 6.99 zł

Opis

Ceramika w rozkwicie – nasz hit kwietnia: jubileuszowa kolekcja Roses Manufaktury w Bolesławcu; #Instaphoto – najpiękniejsze wnętrza z Instagrama: nasz subiektywny wybór zdjęć; zawinęłam do portu – z cyklu „Urządź z nami pierwsze mieszkanie”: 63 m kw. zaaranżowane w bielach i szarościach; wnętrze spełnionych marzeń – każde pomieszczenie w innym stylu, a jednak bez stylistycznego zgrzytu; Saska Kępa po latach – przytulny trzypokoleniowy dom projektanta lamp Tomka Rudkiewicza; żyć w stylu eko – jak chronić środowisko naturalne w domu: podpowiedzi, jak to robić na co dzień; poszliśmy na całość – całkowita metamorfoza kuchni w krakowskiej kamienicy; ziarnko do ziarnka – dekoracyjne mozaiki: doskonała alternatywa dla tradycyjnych płytek.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis