e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 5/2018

czytaj

Cztery Kąty

5/2018 (26.04.2018)

Liczba stron: 118

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 6.99 zł

Opis

Nasz hit maja – barwne projekty szwedzkiego artysty; Tabanda – polska marka; najpiękniejsze wnętrza z Instagrama; z cyklu „Urządź z nami pierwsze mieszkanie” – 38 m kw. dla miłośnika techniki i instrumentów; barwne wnętrze z niecodziennymi elementami w korytarzu; nowy dom – gratka dla majsterkowicza; interesująco zaprojektowane mieszkanie kolekcjonerki obrazów i wielbicielki książek; letni salonik – jak urządzić piękny balkon lub taras; perfekcyjne płytki ścienne; modne przekąski – jak je przyrządzić i jak serwować; jak szybko i niewielkim kosztem odmienić salon; gdzie wydzielić kącik do pracy; dekoracje naścienne – pomysły na nietypowe ozdoby; metamorfoza 30-letniej łazienki; nowoczesne i przydatne funkcje w toaletach; bateria, umywalka i lustro – podpowiadamy, jak je do siebie dobrać; jakie łóżko wybrać – drewniane czy metalowe; o swojej pasji opowiada Ewa Sikora z pracowni Taka ceramics; dobre pomysły na domową bibliotekę; przedmioty (prawie) kosmicznego użytku; zmieniamy zwykłą poszewkę w oryginalną ozdobę; rozmaitości dla domu i rodziny; projekty mieszkań naszych Czytelników.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis