e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 6/2018

czytaj

Cztery Kąty

6/2018 (29.05.2018)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 6.99 zł

Opis

Obcy na naszym stole – hit czerwca: fantazyjne solniczki; nowa elegancja – polska marka New Elegance: pięknie nie tylko w sypialni; domek w sam raz – zaledwie 47 m kw. (licząc z antresolą), a za oknami zieleń i rzeka; z cyklu „Urządź z nami pierwsze mieszkanie”: 37 m kw. dla miłośniczki podróży; wakacyjna wizyta w Paryżu, czyli jak się mieszka nad Sekwaną; miłe ochłodzenie – jak chronić się w domu przed letnim słońcem; przemiana na cztery ręce – metamorfoza sypialni; zrobione na szaro – neutralna szarość w roli głównej, w epizodach drewno, turkus i biel.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis