e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 8/2018

czytaj

Cztery Kąty

8/2018 (19.07.2018)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 6.99 zł

Opis

Trzy hity na sierpień; ogrodowy mebel na salonach; nasz subiektywny wybór zdjęć; przedstawiamy firmę Anwis; gdyńskie mieszkanie z historią; nasza wakacyjna wizyta u berlińskiego muzyka; z cyklu „Urządź z nami pierwsze mieszkanie”: funkcjonalnie na 28 m kw.; wnętrze pełne obrazów; malować czy tapetować; domowi ulubieńcy na przedmiotach codziennego użytku; redaktorka „Czterech Kątów” zrobiła metamorfozę swojej kuchni; podłoga do zadań specjalnych - jakie materiały wybrać - wady i zalety każdego z nich; organizery, kosze, minischowki - proste sposoby na utrzymanie porządku; 15 sposobów na eksponowanie kwiatów; modne zagniecenia; marmur i jego imitacje; zalety okien połaciowych; o swojej pasji opowiada Agata Zarzycka z pracowni Ciekawe Szycie; pokrowiec na fotel - zrób to sam; gramy w zielone - ładne miski, smaczne sałatki; rozmaitości dla domu i rodziny.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis