e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 10/2018

czytaj

Cztery Kąty

10/2018 (19.09.2018)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 6.99 zł

Opis

Cały ten jazz – zainspiruj się muzyką; dom gościnny – sielskie życie wśród mazowieckich pól; szczęście i oko – wnętrze pełne odnowionych starych mebli; paryska dusza – trochę loftu, trochę nadsekwańskich klimatów; wypoczynek na wysokim poziomie – z sypialnią na antresoli; piękne, trwałe, zawsze modne – drewniane podłogi; szybko i efektownie – jak odmie-nić wystrój za pomocą tkanin; sznurkowa podkładka – zrób to sam; na dobry początek – zestawy śniadaniowe; ciekawość świata – przemiana pokoju pięcioletniego Franka.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis