e-Kiosk.pl - Newsweek 33/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Aleksandra Dulkiewicz z impetem wkroczyła do wielkiej polityki; Stanisław Karczewski – marszałek all-inclusive; Polityczne centrum może ocalić Polskę przed kulturową wojną; O kłamstwie w polityce – felieton prof. Romana Kuźniara; Dobry rozwód może być początkiem dobrego związku; Życie w długach – w rejestrach dłużników jest już 2,8 mln Polaków; W Ameryce rośnie liczba zbrodni z nienawiści. Mordercy powtarzają rasistowską retorykę Donalda Trumpa; Rynek gamingu – Maciej Popowicz, król gier mobilnych, osiąga zyski, o jakich większość firm z tej branży może tylko marzyć.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis