e-Kiosk.pl - Newsweek 34/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Loty premiera Morawieckiego; Paweł Gużyński - dominikanin, który został ukarany za krytykę abp. Marka Jędraszewskiego, a biskupi murem stanęli za hierarchą; Agnieszka Holland o mediach, władzy i Kościele; Małgorzata Rozenek-Majdan - na świecie jest 8 milionów ludzi urodzonych z in vitro - nie byłoby ich, gdyby na świecie rządziło PiS; hejt w szkole; rak po polsku; Dawid Kostecki - to już trzecia śmierć w sprawie dotyczącej afery podkarpackiej; siatkarze idą po złoto; 80. rocznica wybuchu II wojny; czy będą możliwe wakacje na pięknych plażach Somalii; pierwszy prąd z Białoruskiej Elektrowni Atomowej w Ostrowcu popłynie w grudniu; turniej US Open; szwedzki start-up, założony przez Sebastiana Siemiątkowskiego, a wypromowany przez Snoop Dogga, wchodzi do finansowej ekstraklasy; Francja wprowadza podatek od usług świadczonych w świecie cyfrowym; gadżety praktyczne, bo składane; psychologia śmiechu; z bliska - kukułka i rudzik; Guillermo del Toro; Taylor Swift; Maria Poprzęcka; letni dom Hansenów.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis