e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 10/2019

czytaj

Czas na Wnętrze

10/2019 (30.09.2019)

Liczba stron: 0

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.80 zł 9.95 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

95,20 zł

Opis

Komfort i wygoda: piękne sofy modułowe, kuchenne wyspy i salony kąpielowe; dlaczego kochamy angielskie ogrody; skrojony na miarę apartament w Warszawie; dom z duszą w starej kamienicy; zachwycająco prostoty dom w Katowicach urządzony wbrew wszelkim schematom.

„Czas na Wnętrze” to nowy tytuł wśród kolorowych magazynów poświęconych aranżacji i wykończeniu wnętrz.

„Czas na Wnętrze” celuje w segment premium i skierowany jest do osób urządzających swoje domowe wnętrza z pasją, zaangażowaniem i stylistycznym zacięciem. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji i pomysłów odbiegających od typowych aranżacji, choć nie oznacza to, że proponowane rozwiązania będą drogie i pełne przepychu.

Nowy magazyn chce nie tylko inspirować i dostarczać pomysły, ale także pomagać w ich realizacji. Stąd motto pisma, które brzmi „od inspiracji do realizacji”. Co to oznacza w praktyce? Do każdego reportażu zdjęciowego przedstawiającego wnętrze dobierane są oferty przedmiotów identycznych lub bardzo podobnych do tych, które widoczne są na zdjęciach. Czytelnik otrzymuje informację, gdzie i za ile może taki przedmiot kupić.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis