e-Kiosk.pl - Good Food Edycja Polska 10/2019

czytaj

Good Food Edycja Polska

10/2019 (14.10.2019)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł
81,60 zł

Opis

Ciasto z lemon drop chili, less waste w kuchni, zdrowe i smaczne rynkowe nowości; sezonowe warzywa i owoce w nowych przepisach - por, seler, pasternak. buraki, pigwa; pieczenie na niedzielę - wołowina, jagnięcina, drób oraz coś dla wegetarian; coś pocieszającego na jesienne smutki; owsianka na 4 sposoby; obiady przyjazne dla portfela; jesiene zupy; halloween party; leniwe, weekendowe śniadania na bogato; ulubione kiełbaski z dodatkami; menu na jesienne przyjęcie; orzechy i orzechowe wypieki, którym nie sposób się oprzeć; kuchnia portugalska; 4 przepisy na ciasteczka z marshmallows.

Good Food to największy tytuł kulinarny w Wielkiej Brytanii. Ma też wszelkie cechy, by podbić serca kulinarne polskich czytelników.
To idealny magazyn dla osób, które czerpią przyjemność z przebywania w kuchni i przyrządzania ciekawych potraw „od zera”. Na punkcie takiej kuchni szaleją teraz Anglicy. Wszystkie przepisy są starannie sprawdzone, a gwarancją ich jakości jest rzetelność BBC - źródłowego licencjodawcy, którego prezentacje filmowe przepisów publikowanych w Good Food mają wielomilionowe audytorium na kanałach telewizyjnych i internetowych.
Good Food Polska to praktyczny poradnik, to niekończąca się księga przepisów kulinarnych z najróżniejszych kultur świata. Czytelnik polskiego wydania nie traci żadnych wartości oryginalnego wydania angielskiego. Nasz tytuł licencyjny zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść i atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału.

czytaj więcej zwiń opis