e-Kiosk.pl - Zwierciadło 11/2019

czytaj

Zwierciadło

11/2019 (08.10.2019)

Liczba stron: 284

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.99 zł 6.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

59,00 zł

Opis

Pozytywnie zakręcona Gwyneth Paltrow i smutno-pogodna Basia Trzetrzelewska; Wojciech Eichelberger przygląda się sobie; genialny debiut Bartosza Belenia; kiedy rodzice stają się dziećmi; nie ma bliskości bez wolności.

Miesięcznik Zwierciadło to jedyny polski luksusowy magazyn dla kobiet ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Jest wielokrotnym laureatem konkursu „GrandFront” na najlepszą okładkę prasową. Unikalna formuła, wysoka jakość merytoryczna oraz nowoczesna i elegancka szata graficzna.
Zwierciadło to pogłębione wywiady, teksty o psychologii, relacjach i zdrowiu, ekskluzywne sesje, bogactwo i różnorodność bohaterów, fotoreportaże ze świata tworzą Zwierciadło godne 60 letniej tradycji pisma. Jednocześnie nowoczesne i wierne tradycji pisma otwartego na spotkania między ludźmi i skłaniającego do refleksji. Zwierciadło to pismo luksusowe, o unikalnej formule łączącej wysmakowaną szatę graficznej i pogłębioną treść. Czytelnicy Zwierciadła to opiniotwórcza grupa o wysokim statusie społeczno-zawodowym oraz potencjale konsumenckim.

czytaj więcej zwiń opis