e-Kiosk.pl - T3 10/2019
 
Pojedyncze wydanie
5.00 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 35% w porównaniu do ceny z okładki

49,70 zł

Opis

Sprzęty audio dla każdego - od rozwiązań budżetowych po najwyższą półkę; najciekawsze zdobycze świata technologii zmierzające w twoim kierunku; do rodziny Mio dołączają dwa nowe wideorejestratory, które zadbają o twoje bezpieczeństwo i komfort na drodze; opuść cztery ściany i odpręż się w najprostszy sposób - podczas długiej wędrówki w towarzystwie tych wspaniałych gadżetów; zakupy odzieżowe, modowe dodatki, porady stylistyczne i coś dla fanów marek premium; wzmacniacze strumieniowe hi-fi i kamery bezpieczeństwa stają do walki o laur zwycięzcy; laptopy 2-w-1 i słuchawki true wireless; najciekawsze modele samochodów, jakie możesz znaleźć w salonach; multimedialna dawka rozrywki dla każdego; RECENZJA: iRobot Braava jet m6, MSI GS75 Stealth 8SG, Audio Pro BT5, Lenovo Yoga S730, JBL Reflect Flow, TP-Link Deco M3W, SMSL AD-18, Yamaha YAS-209, Apple MacBook Air, Samsung Q90R oraz Huawei P30 Pro.

T3 to Technologie Trzeciego Tysiąclecia. Ten stylowy brytyjski magazyn zawitał do Polski już z początkiem listopada! Magazyn jest tworzony z myślą o ludziach, dla których gadżety i sprzęt elektroniczny mają tak samo duże znaczenie, jak dobór ubrania, samochodu, czy sposobu spędzania wolnego czasu.
Każdy numer miesięcznika T3 to ponad 120 stron poświęconych najnowszym modelom telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych, sprzętu audio i HD. To porywające sesje zdjęciowe i ekskluzywne reportaże.
Do numeru 11/2011 T3 ukazywał się w cyklu dwumiesięcznym.

czytaj więcej zwiń opis