e-Kiosk.pl - Newsweek 40/2019

czytaj

Newsweek

40/2019 (29.09.2019)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Jacek Dehnel – w Polsce mamy dojrzewający katofaszyzm – mówi pisarz w rozmowie z Tomaszem Lisem; Barwy kampanii – Małgorzata Kidawa-Błońska na ostatniej prostej stawia na budowanie więzi emocjonalnej z wyborcami; Portret wyborcy – elektorat małomiasteczkowy PO niewiele różni się kulturowo od elektoratu PiS – mówi Sławomir Sierakowski; Młode wilki Ziobry – jak minister sprawiedliwości chce szachować Kaczyńskiego; Elektryczne hulajnogi – największa moda mijającego lata; Próba pozbawienia Donalda Trumpa prezydentury prawdopodobnie zaszkodzi demokratom, ale zostali zmuszeni do podjęcia ryzyka.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis