e-Kiosk.pl - elektro.info 10/2019

czytaj

elektro.info

10/2019 (28.10.2019)

Liczba stron: 96

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.00 zł 13.00 zł

Opis

Zasilanie budynków w energię elektryczną w warunkach normalnych a zasilanie w warunkach pożaru; kanały i przepusty kablowe chroniące przed skutkami pożaru; aparatura łączeniowa w instalacjach elektrycznych nn; kalibrator-multimetr VICTOR 79A; przegląd wybranych przepisów i aktów normatywnych dotyczących ochrony przeciwporażeniowej do 1 kV stosowanych w latach 1960–2019; ochronne systemy zapewniające niezawodną i bezpieczną pracę kogeneracyjnego zespołu prądotwórczego zasilanego biogazem; przekładniki niekonwencjonalne wykorzystywane w automatyce elektroenergetycznej.

elektro.info to miesięcznik, który powstał w 2001 roku. Skierowany jest przede wszystkim do tych specjalistów, którzy chcą stale weryfikować i pogłębiać swoją wiedzę oraz rozwijać umiejętności zawodowe. Zamieszczane na łamach czasopisma artykuły merytoryczne opracowywane są przez zespół, prowadzony przez praktyka - projektanta elektryka z wieloletnim doświadczeniem. Ich tematyka dotyczy:

  • ochrony przeciwporażeniowej i odgromowej,
  • systemów gwarantowanego zasilania,
  • instalacji elektroenergetycznych,
  • oświetlenia i inteligentnego budynku,
  • pomiarów i bezpieczeństwa użytkowania instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.


Jako jedyne czasopismo na rynku elektro.info w każdym wydaniu publikuje autorski projekt instalacji elektrycznej - e.projekt. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego umieściło miesięcznik na liście czasopism punktowanych.
Materiały publikowane w czasopiśmie uzupełnia zawartość serwisu www.elektro.info.pl.

czytaj więcej zwiń opis