e-Kiosk.pl - Newsweek 41/2019

czytaj

Newsweek

41/2019 (06.10.2019)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Prof. Adam Strzembosz, były I prezes Sądu Najwyższego o wyborach i nowych elitach; Afery PiS – przedstawiamy tylko tuzin z wielu, które pozostają nierozliczone; Kampania śląska – Mateusz Morawiecki i Borys Budka – ich rywalizacja może zdecydować o wyniku niedzielnych wyborów; Prof. Magdalena Środa – polityka jest drugą dziedziną obok religii, w której zdarzają się cuda; Zimna wojna – polski rodzic w szkole jest coraz bardziej roszczeniowy; Toruńskie imperium – jak PiS wspiera inwestycje ojca Tadeusza Rydzyka; Już nie razem – o trudnych rozwodach mówi psychoterapeutka Katarzyna Miller.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis