e-Kiosk.pl - Pracownik Samorządowy 11/2019

czytaj

Pracownik Samorządowy

11/2019 (12.11.2019)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
47.00 zł 49.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 5% w porównaniu do ceny z okładki

564,00 zł

Opis

Wyższy zasiłek pielęgnacyjny od 1 listopada; Co należy zmienić w samorządowym prawie urzędniczym; O cyberbezpieczeństwie w urzędzie uwag kilka; System motywacji pracowników samorządu terytorialnego; Przejście na emeryturę sekretarza gminy, a możliwość ponownego zatrudnienia na tym samym stanowisku; Pierwsze decyzje UODO w sprawach samorządowych; Pracownicze Plany Kapitałowe – obowiązki pracodawców; Przerwy na karmienie piersią a zaświadczenie od lekarza.

PRACOWNIK SAMORZĄDOWY to pierwszy miesięcznik na rynku, w którym sprawy kadrowo-płacowe odnoszą się do wszystkich pracowników samorządowych. Zakres tematów poruszanych na łamach pisma w pełni obejmuje problemy dotyczące zagadnień personalnych, tj. spraw kadrowych, płacowych oraz zarządzania pracownikami. Czytelnicy odnajdą w nim:
  • rozwiązania konkretnych problemów, przykłady dobrych praktyk,
  • porady i interpretacje przepisów,
  • odpowiedzi na swoje pytania,
  • nowe prawo i planowane zmiany,
  • orzecznictwo, wzory dokumentów, wskaźniki, stawki.

Miesięcznik adresowany jest do: pracowników urzędów i samorządowych jednostek organizacyjnych, w szczególności do pracowników działów personalnych, specjalistów do spraw kadrowo-płacowych, kadry zarządzającej JST.

czytaj więcej zwiń opis