e-Kiosk.pl - Młody Technik 12/2019

czytaj

Młody Technik

12/2019 (21.11.2019)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Biometryczny Wielki Brat - znak człowieka i znak bestii; inwigilacja po polsku - służby, monitoring i giełdy danych; Hongkong – rewolucja antyinwigilacyjna - piłą na inteligentne latarnie; świat szpieguje; w sieci lepiej zapomnij o prywatności; zagadka antymaterii i antygrawitacji; niskoemisyjny transport morski; raport MT - handel XXI wieku; bawełniany król - Eli Whitney; kontrowersje wokół facebookowego pieniądza; chemia inna niż w szkole; abecadło szachowe; inżynieria materiałowa - o wszystkim, co nas otacza; historia rosyjskiej gigantomanii zbrojeniowej; Vademecum Młodego Wynalazcy; rodzaje hulajnóg i pojazdów o podobnej konstrukcji; jak unikać błędów w eksploatacji auta; Lewitt LCT140 Air - mikrofon pojemnościowy.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis