e-Kiosk.pl - Forum 23/2019

czytaj

Forum

23/2019 (07.11.2019)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł
189,00 zł

Opis

Jakie zmiany w Kościele przyniesie synod dla Amazonii; czy prawica nie lubi seksu; Rudy Giuliani w centrum politycznego skandalu na światową skalę; ruchy antyszczepionkowe ciągle zyskują na sile; mieszkańcy karelskiej wioski walczą o dostęp do cywilizacji; ekologiczni przedsiębiorcy oferują transport morski z minimalnym śladem węglowym.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis