e-Kiosk.pl - Newsweek 45/2019

czytaj

Newsweek

45/2019 (03.11.2019)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Każdego roku przybywają do nas setki tysięcy cudzoziemców. Kiedy zaczniemy ich zauważać; Jako kraj nie bardzo mamy pomysł, co robić z falą przybyszów; Krótka historia Marszu Niepodległości; Bez drugiej kadencji Andrzeja Dudy PiS nie dokończy swojej rewolucji; Gdy dziecko usłyszy od nas: „Nie, bo nie”, niewiele się z tego dowie; Jeśli wszystko pójdzie po myśli uczonych, odmładzający koktajl będzie dostępny już za kilka lat; Troll zagląda do Sejmu – czyli lobbing w państwie PiS.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis