e-Kiosk.pl - Pismo Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA 23/2019

czytaj

Pismo Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA

23/2019 (16.11.2019)

Liczba stron: 80

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
34.00 zł 30.50 zł
884,00 zł

Opis

Rozmowa z burmistrzem Sulejówka, Arkadiuszem Śliwą; program naprawczy dla szpitala, program postępowania naprawczego finansów miasta oraz holding komunalny, który ma przejąć część długów i skoordynować zarządzanie – to zdaniem nowego prezydenta Macieja Glamowskiego jedyna szansa dla Grudziądza, by uzdrowić finanse i uratować przynajmniej część inwestycji; inteligentne systemy dostarczają dokładne i aktualne dane dotyczące sieci, umożliwiając informowanie zarówno mieszkańców, jak i operatorów sieci oraz pozwalając na doraźne podejmowanie decyzji przez zarządzających siecią wodno-kanalizacyjną; system motywacji pracowników samorządu terytorialnego; dodatek: Kurier Prawny.

WSPÓLNOTA – najdłużej ukazujące się pismo o tematyce samorządowej na rynku. Adresowane jest do kadry zarządzającej JST, radnych oraz pracowników urzędów, jednostek organizacyjnych JST i studentów.
Dzięki krótkiemu cyklowi wydawniczemu pracownicy samorządowi właśnie we WSPÓLNOCIE najszybciej uzyskują aktualne informacje z zakresu:
 procesu legislacyjnego w instytucjach centralnych,
 praktycznego stosowania prawa,
 poradnictwa i odpowiedzi na pytania prawne,
 finansów i gospodarki samorządu,
 informacji o życiu środowiskowym samorządowców.

czytaj więcej zwiń opis