e-Kiosk.pl - Auto Świat 47/2019

czytaj

Auto Świat

47/2019 (17.11.2019)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 4% w porównaniu do ceny z okładki

110,00 zł

Opis

Škoda Octavia IVL oficjalna prezentacja; stylowe, komfortowe i dobrze wyposażone – nowe Renault Captur spodoba się nie tylko paniom; nowy SsangYong Korando lepiej niż poprzednie generacje trafia w gusta europejskich odbiorców; Cupra Ateca Limited Edition piękna, mocna i szybka wersja kompaktowego SUV-a dla nielicznych; jak uniknąć kolizji z dzikimi zwierzętami, jak reagować po niej i jak wyegzekwować odszkodowanie; kiedy samochód nie przejdzie badania technicznego; test benzynowych silników z turbo - które są trwałe, oszczędne i warte zakupu.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis