e-Kiosk.pl - Estrada i Studio 12/2019

czytaj

Estrada i Studio

12/2019 (19.12.2019)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł
132,00 zł

Opis

W kontekście wzbogacania sterylnych sygnałów audio o zawartość harmoniczną, szorstkość, agresywność i kąśliwość saturacja i zniekształcenia analogowe są nie do zastąpienia, a liczba możliwych do uzyskania barw i brzmień jest nieograniczona; bas stereo: niskie tony mogą zyskać na przestrzenności; do pewnego czasu marka NTI była utożsamiana z produkującą złącza firmą Neutrik AG, ale od samego początku interesowała się ona także branżą pomiarową; Klevgränd Stark CM: gorący brzmieniowo emulator wzmacniacza gitarowego; Vinyl Tools - ponad pół tysiąca pętli, pojedynczych dźwięków, winylowych efektów oraz całe warstwy, które pomogą uzyskać przykurzone brzmienie płyty gramofonowej.

Zawartość magazynu Estrada i Studio dzieli się na cztery części: testy najnowszego sprzętu, tutoriale technologiczne, rozmowy i prezentacje muzyczne.
Miesięcznik jest wydawany razem z nośnikami cyfrowymi, których zawartość jest uzupełnieniem publikowanych artykułów. Testowanym produktom zawsze towarzyszy prezentacja audio, a także pełna dokumentacja, filmy i software, dzięki czemu czytelnik otrzymuje komplet informacji na temat sprzętu/oprogramowania. Dołączone do magazynu media elektroniczne stanowią bardzo atrakcyjną dla czytelnika wartość dodaną. Redakcja zleca twórcom produkcję oryginalnych pakietów sampli, dostępnych tylko i wyłącznie na naszych płytach.
Dbamy także o to, by kilka razy do roku zamieszczać na naszych krążkach w pełni funkcjonalne oprogramowanie, udostępnione nam przez jego producentów.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis