e-Kiosk.pl - Zwierciadło 2/2020

czytaj

Zwierciadło

2/2020 (10.01.2020)

Liczba stron: 186

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.99 zł
59,00 zł

Opis

„Gorący temat” to dla Charlize Theron dużo więcej niż udana rola - to także nagroda za determinację i symbol solidarności z innymi kobietami; cztery pary o tym, jak im udaje się „naprawiać” miłość każdego dnia, oraz o tym, jak ta miłość zmienia się z czasem; Grzegorz Zygadło, mąż Olgi Tokarczuk, jej prawa ręka, sekretarz, bodyguard i menedżer życia noblistki; niezależna, poszukująca, zawsze w drodze: Anna Maria Jopek.

Miesięcznik Zwierciadło to jedyny polski luksusowy magazyn dla kobiet ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Jest wielokrotnym laureatem konkursu „GrandFront” na najlepszą okładkę prasową. Unikalna formuła, wysoka jakość merytoryczna oraz nowoczesna i elegancka szata graficzna.
Zwierciadło to pogłębione wywiady, teksty o psychologii, relacjach i zdrowiu, ekskluzywne sesje, bogactwo i różnorodność bohaterów, fotoreportaże ze świata tworzą Zwierciadło godne 60 letniej tradycji pisma. Jednocześnie nowoczesne i wierne tradycji pisma otwartego na spotkania między ludźmi i skłaniającego do refleksji. Zwierciadło to pismo luksusowe, o unikalnej formule łączącej wysmakowaną szatę graficznej i pogłębioną treść. Czytelnicy Zwierciadła to opiniotwórcza grupa o wysokim statusie społeczno-zawodowym oraz potencjale konsumenckim.

czytaj więcej zwiń opis