e-Kiosk.pl - Newsweek 7/2020

czytaj

Newsweek

7/2020 (09.02.2020)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Marian Banaś – jak prezes NiK trzyma w szachu PiS; Mój własny bojkot – Joanna Szczepkowska o sztuce, demokracji i propagandzie; Kampania prezydencka – opozycja nie powinna grać z Dudą; Szkoła w kryzysie – wprowadzone zmiany w edukacji sprawiły, że coraz więcej rodziców zabiera dzieci z publicznych szkół; Agresja wobec dzieci w Polsce jest wciąż powszechna; Prawybory w USA; Skok do Orlenu – jak Janusz Szewczak, powiązany ze SKOK-ami, został wiceprezesem koncernu.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis