e-Kiosk.pl - Newsweek 26/2020
 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy – o rodzinie, polityce i kampanii wyborczej; Propaganda bez granic – debata i manipulacje TVP; PiS i pieniądze – Agata Kondzińska i Iwona Szpala opisały imperium Kaczyńskiego w ukazującej się właśnie książce „Prezes i spółki”; Świętokrzyskie i wybory – dlaczego tam tak chętnie głosują na Andrzeja Dudę; Kleopatra – charyzmatyczna królowa z fatalną reputacją; Koronawirus – opowieść lekarza, który chorował na COVID-19.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis