e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 9/2020

czytaj

Czas na Wnętrze

9/2020 (08.09.2020)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł 14.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

95,20 zł

Opis

Mieszkanie młodej pary, które jest funkcjonalne, ale ma odrobinę artystycznego szaleństwa; Berliński loft stylisty Chrisa Glassa zachwyca swoim eklektycznym pięknem; Nanna Ditzel– królowa rattanu; Zabawa formą, czyli mobilny system Miu Magic; Marka Zoża zachęca do noszenia na sobie… sztuki; Ozdabiamy okna roletami,żaluzjami i zasłonami; Garderoba też może być piękna jak salon; Śniadanie od teraz będzie naprawdę luksusowe.

„Czas na Wnętrze” to nowy tytuł wśród kolorowych magazynów poświęconych aranżacji i wykończeniu wnętrz.

„Czas na Wnętrze” celuje w segment premium i skierowany jest do osób urządzających swoje domowe wnętrza z pasją, zaangażowaniem i stylistycznym zacięciem. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji i pomysłów odbiegających od typowych aranżacji, choć nie oznacza to, że proponowane rozwiązania będą drogie i pełne przepychu.

Nowy magazyn chce nie tylko inspirować i dostarczać pomysły, ale także pomagać w ich realizacji. Stąd motto pisma, które brzmi „od inspiracji do realizacji”. Co to oznacza w praktyce? Do każdego reportażu zdjęciowego przedstawiającego wnętrze dobierane są oferty przedmiotów identycznych lub bardzo podobnych do tych, które widoczne są na zdjęciach. Czytelnik otrzymuje informację, gdzie i za ile może taki przedmiot kupić.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis