e-Kiosk.pl - Auto Świat 38/2020

czytaj

Auto Świat

38/2020 (13.09.2020)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.80 zł 3.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 2% w porównaniu do ceny z okładki

140,40 zł

Opis

Škoda Enyaq iV – Elektryczny SUV z Czech w wielu wersjach o zasięgu do 510 km; Volkswagen Golf Variant – Kombi na bazie Golfa na rynku jeszcze w tym roku; Hyundai Kona – Prezentacja małego SUV-a po face liftingu. Nowa sportowa wersja N; Toyota Supra i Alpine 110 – Porównanienie dużych sportowych coupé; Honda Jazz Crosstar Elektryczny miejski crossover z napędem hybrydowym; Honda Jazz Crosstar – Elektryczny miejski crossover z napędem hybrydowym; Nissan X-Trail – Japoński SUV z przednim napędem i 160-konnym benzyniakiem; Land Rover Defender – Jak nowa generacja radzi sobie z legendą poprzednika?

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis