e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 10/2020

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

10/2020 (06.10.2020)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.10 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

111,00 zł

Opis

Składniki żywności mogą regulować ekspresję genów, które warunkują nasze zdrowie i procesy starzenia; to, jak silne będą nasze płuca czy śluzówki nosa, determinuje nasz opór wobec patogenów; medycyna odkrywa dziś na nowo skuteczną terapię witaminową choroby zwyrodnieniowej; arsenał surowców, które pomogą odzyskać energię, podnieść wytrzymałość; zaburzenia gospodarki hormonalnej sprzyjają rozwojowi i rozrostowi raka piersi, jajników i prostaty; 8 sposobów na lambliozę; komu grozi nowy rodzaj demencji.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis