e-Kiosk.pl - Auto Świat 39/2020

czytaj

Auto Świat

39/2020 (20.09.2020)

Liczba stron: 52

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.80 zł 2.30 zł
140,40 zł

Opis

Hyundai Tucson - czwarta generacja SUV-a; Volkswagen ID.4: wrażenia z jazdy lekko zamaskowanym elektrycznym SUV-em; pierwsze jazdy kultowym Fiatem 500 nowej generacji; jak się jeździ i co się zmieniło w miejskim Citroënie C3 po face liftingu; DS 7 Crossback kontra Volvo XC60; co zrobić, gdy auto nie przejdzie przeglądu technicznego; oświetlenie przed sezonem jesienno-zimowym; co warto wiedzieć o akumulatorach do aut elektrycznych; top 10: samochody za 5 tys. zł: przegląd rynku polecanych modeli z różnych klas.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis