e-Kiosk.pl - Zwierciadło 12/2020

czytaj

Zwierciadło

12/2020 (10.11.2020)

Liczba stron: 240

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł
59,00 zł

Opis

Joanna Kulig nadal jest tą samą Aśką, którą była dla przyjaciół i rodziny; Ewa Kasprzyk znowu ryzykuje; Gillian Anderson gra Żelazną Damę; bezczynność i odpoczynek równie istotne jak praca; jak zerwać z perfekcjonizmem; temat numeru - cuda codzienności.

Miesięcznik Zwierciadło to jedyny polski luksusowy magazyn dla kobiet ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Jest wielokrotnym laureatem konkursu „GrandFront” na najlepszą okładkę prasową. Unikalna formuła, wysoka jakość merytoryczna oraz nowoczesna i elegancka szata graficzna.
Zwierciadło to pogłębione wywiady, teksty o psychologii, relacjach i zdrowiu, ekskluzywne sesje, bogactwo i różnorodność bohaterów, fotoreportaże ze świata tworzą Zwierciadło godne 60 letniej tradycji pisma. Jednocześnie nowoczesne i wierne tradycji pisma otwartego na spotkania między ludźmi i skłaniającego do refleksji. Zwierciadło to pismo luksusowe, o unikalnej formule łączącej wysmakowaną szatę graficznej i pogłębioną treść. Czytelnicy Zwierciadła to opiniotwórcza grupa o wysokim statusie społeczno-zawodowym oraz potencjale konsumenckim.

czytaj więcej zwiń opis