e-Kiosk.pl - auto motor i sport - wydanie specjalne Samochody używane Jesień 2007

czytaj

auto motor i sport - wydanie specjalne

Samochody używane Jesień 2007 (05.10.2007)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł

Opis

Szczegółowe opisy 73 modeli używanych samochodów ze zdjęciami, danymi technicznymi, wadami i zaletami, typowymi usterkami i zalecanymi silnikami. Terenówki, luksusowe, kabriolety, sportowe. Do tego ceny setek modeli popularnych marek w rocznikach 1995-2006 według danych EuroTaxGlass's Polska.

„auto motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis