e-Kiosk.pl - Pilot Club Magazine 8/2012

czytaj

Pilot Club Magazine

8/2012 (14.12.2012)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.90 zł 10.00 zł

Opis

Royal International Air Tattoo 2012 to jedne z największych pokazów lotniczych na świecie; po długiej przerwie Polska ponownie doczekała się reprezentacji na Śmigłowcowych Mistrzostwach Świata – relacja z pierwszej ręki; kim był Butch O'Hare – patron Chicago International Airport; jakie prawa przysługują pasażerom, jeśli ich lot został odwołany; relacja z lotniczej podróży od Alp przez Wenecję i Hiszpanię po Maribor.Elitarny Pilot Club Magazine to pierwszy i jedyny miesięcznik typu Lifestyle poświęcony głównie pasji latania małymi samolotami.

PORZĄDNY MAGAZYN DLA AUTENTYCZNYCH MĘŻCZYZN!

Trafia głównie do ludzi „z górnych półek”, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale też konsekwentnie swoje marzenia realizują. Są to zarówno posiadacze prywatnych samolotów i śmigłowców, turystycznych i zawodowych licencji pilota, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, managerowie oraz przedsiębiorcy korzystający lub planujących wykorzystywać dobrodziejstwa General Aviation w swych biznesowych i rekreacyjnych przedsięwzięciach.

Nowoczesny layout, modny format i lekko "snobistyczna" zawartość trafia w gusta "młodych, pięknych i bogatych", poszukujących nowych wyzwań i hołdujących indywidualnemu stylowi życia.

NAJWAŻNIEJSZE TO BUJAĆ W OBŁOKACH!

Przetestuj Pilot Club numer 12/2008 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis