e-Kiosk.pl - Gazeta Prawna 11-13.09.2009 (178)

czytaj

Gazeta Prawna

11-13.09.2009 (178)

Liczba stron: 44

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.66 zł

Opis

Gminy w różny sposób interpretują przepisy dotyczące świadczenia dla osoby zajmującej się członkiem rodziny, niewypłacona pensja pracownika nie podlega składkom ZUS, firmy budowlane otrzymają ustawowe gwarancje zapłaty, w jaki sposób fiskus sprawdza ulgę rehabilitacyjną, dobrowolne ubezpieczenie w NFZ, wiosną czeka nas ożywienie w budownictwie mieszkaniowym, Polska jest jednym z najbardziej perspektywicznych rynków zamówień kolejowych w Europie, gazety poszukują nowego modelu działania, dodatek: jak płacić menedżerom.

Uwaga: od poniedziałku 14 września 2009 r. będzie się ukazywał nowy tytuł – „Dziennik Gazeta Prawna”.Największy dziennik gospodarczy

Wiarygodne źródło niezbędnych informacji gospodarczych i prawnych. Codziennie przekazujemy aktualne informacje biznesowe wraz z komentarzami ekspertów. Piszemy o biznesie, podatkach, pracy i prawie gospodarczym, wyczerpująco omawiając aktualne tematy. Dostarczamy kompletnych informacji gospodarczych nie pozostawiając żadnego zagadnienia bez objaśnienia szczegółów oraz przejrzystych interpretacji. Pomagamy poruszać się w przepisach dotyczących życia codziennego.

Zapoznaj się też z darmowym wydaniem „Gazety Prawnej”.

czytaj więcej zwiń opis