e-Kiosk.pl - Businessman.pl 4-5/2014

czytaj

Businessman.pl

4-5/2014 (19.05.2014)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.00 zł 9.90 zł

Opis

Polski private banking przeszedł w ostatnich latach długą drogę – twierdzi Daniel Kubach, przedsiębiorca, multimilioner, właściciel m.in. firmy S7; oprócz płynności finansowej ważny jest wizerunek firmy – mówi Robert Składowski, biznesmen, promotor przedsiębiorczości; coraz więcej firm dodaje do oferty usługę concierge; wybrane oferty dla klientów private bankingu; sztuka z wysokim nominałem, czyli o trudnych i czasochłonnych inwestycjach w art banking; bezcenny orzeł, zyskowna reszka – inwestycja w numizmaty; kim są bankowi klienci z Podhala z najwyższej półki; dlaczego i w jakie nieruchomości warto inwestować; miliardy na ratowanie świata z kontraktów z Agencją Narodów Zjednoczonych; wideokonferencje nie tylko dla bogatych; polscy designerzy z nagrodami Red Dot; jak optymalizować podatki w firmie; czy transportem można handlować na giełdzie; dziecko, czyli dodatkowy urlop dla pracownika; mroczna strona Szwecji – test Volvo S60 T6 AWD; Michał Kobosko o 25. rocznicy naszego wejścia do Unii.

Magazyn Businessman.pl jest miesięcznikiem o tematyce biznesowej adresowanym do menedżerów wyższego i średniego szczebla. To oni podejmują najważniejsze decyzje przesądzające o inwestycjach, wydatkach i kierunkach rozwoju przedsiębiorstw.

Nasi czytelnicy to ludzie aktywni zawodowo, dynamiczni, nastawieni na sukces. To także ludzie o dużych aspiracjach materialnych i równie dużych możliwościach ich zaspokajania. Są otwarci na nowości, informacje i wyzwania.

czytaj więcej zwiń opis