Czy PO odzyska zaufanie; oświadczenia majątkowe obowiązują coraz więcej grup zawodowych; rozmowa z Piotrem Guziałem, radnym Warszawy; Olga Wasilewska i Marcin Dzierżanowski biorą w dwa ognie Piotra Liroya-Marca; rozmowa z Przemysławem Staroniem; jak wykorzystać marketing nostalgiczny do ożywienia rzemiosła; być jak Elon Musk; rozmowa z Mateuszem Morawieckim; rozmowa z Krzysztofem Pawińskim, prezesem Maspexu; rozmowa z Ryszardem Florkiem, prezesem Fakro; rozmowa z Loukasem Notopoulosem, prezesem Vivus Finance; rozmowa z Robertem Pietryszynem, prezesem Grupy Lotos; Orły „Wprost” 2016; Unia podzieliła się na grupy, którym trudno znaleźć wspólny język; co naprawdę oznaczać będzie zwycięstwo w amerykańskich wyborach Donalda Trumpa; prognozy Oriany Fallaci zaczęły się sprawdzać; skąd się bierze nietolerancja glutenu; rozmowa z zespołem Tęgie Chłopy; festiwale literackie najlepszą promocją dla metropolii; jesień sprzyja opowieściom w odcinkach, zwłaszcza w tym roku; Andrzej Pągowski na nowo tworzy plakaty do filmów Krzysztofa Kieślowskiego; Joanna Świątkowska o cyberzagrożeniu dla Polski.
W grudniu 1982 roku ukazał się pierwszy numer tygodnika WPROST, tytułu, który stał się wiodącym pismem opiniotwórczym w Polsce. Nigdy nie baliśmy się podejmować tematów ważnych, często trudnych, zawsze stojąc po stronie obywateli. Każdego dnia inspirujemy naszych odbiorców, staramy się odpowiadać na ważne pytania i pomagamy lepiej poznać i zrozumieć świat. Wierzymy w rzetelne dziennikarstwo i jego misję, podzielając wartości naszych mistrzów.
W cyfrowym wydaniu WPROST, które w 2020 roku zastąpiło drukowaną formę, znajdziesz treści nawiązujące do aktualnych wydarzeń, ciekawe wywiady, felietony, rzetelne poradnictwo, jak i informacje lifestylowe oraz ze świata kultury. To kwintesencja najlepszych dziennikarskich tradycji w nowym wydaniu!
Tylko prawda jest ciekawa, piszemy o niej w p r o s t.
czytaj więcej
zwiń opis