e-Kiosk.pl - IBiSS Informator Budownictwa i Sprzętu Sportowego 2016

czytaj

IBiSS Informator Budownictwa i Sprzętu Sportowego

2016 (23.09.2016)

Liczba stron: 204

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.90 zł 9.90 zł

Opis

rzed Państwem jedenaste wydanie „Informatora Budownictwa i Sprzętu Sportowego”. Startowaliśmy w momencie, gdy polskie samorządy dopiero szy-kowały się do pierwszych poważniejszych inwestycji sportowych. Od tego czasu krajobraz w naszym kraju zupełnie się zmienił. Powstało tysiące nowych boisk piłkarskich, setki basenów i hal sportowych, dziesiątki aquaparków. Przybyło ścieżek rowerowych, klubów ܀ tness i siłowni zewnętrznych. Wiele tych obiek-tów powstało na fali entuzjazmu związanego z przygotowaniami do EURO 2012. Głównym impulsem inwestycyjnym były jednak fundusze europejskie. Charakterystyczne tabliczki z informacją o wsparciu z budżetu Unii Europej-skiej można znaleźć przy setkach obiektów sportowo-rekreacyjnych w całym kraju.

Informator Budownictwa i Sprzętu Sportowego – IBiSS zawiera pełną i aktualną bazę informacji o usługach i produktach z zakresu budownictwa i wyposażenia obiektów sportowych i rekreacyjnych – obiektów sportowych, boisk, stadionów, basenów, hoteli & spa, szkół, ośrodków, klubów sportowych i fitness, placów zabaw i rekreacji. Informator IBiSS skierowany jest do inwestorów instytucjonalnych: gmin i powiatów, projektantów i architektów, firm wykonawczych, klubów i ośrodków sportowych, hoteli i spa oraz szkół.
IBiSS wydawany jest w układzie katalogowym, jako rocznik w nakładzie 20.000 egzemplarzy. Premiera nowego wydania IBiSS-a odbywa się w styczniu, następnie obecni jesteśmy na wielu targach i konferencjach związanych z branżą budowlaną - sportową i rekreacyjną.

W tym roku wersję papierową rozbudowaliśmy o nowy portal, który otwiera przed firmami nowe możliwości reklamy internetowej. Firmy współpracujące z nami mają możliwość stworzenia i rozbudowywania swojej oferty w ramach Konta Premium. Zapraszam do odwiedzenia naszej nowej strony: www.ibiss.pl

czytaj więcej zwiń opis