e-Kiosk.pl - Wprost - wydanie bezpłatne 1/2007

czytaj

Wprost - wydanie bezpłatne

1/2007 (08.01.2007)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Wydanie bezpłatne
0.00 zł

Opis

W numerze: Prokurator Polski, czyli wszystko o Człowieku Roku 2006 tygodnika Wprost - Zbigniewie Ziobro - Ministrze Sprawiedliwości. Co myśli o Leszku Millerze, a co o braciach Kaczyńskich? Jaki los szykuje bandytom, czy woli sushi od rosołu?

W numerze także Trendy tygodnika „Wprost” na rok 2007 czyli: w co warto zainwestować, a czego się wystrzegać? Co podrożeje, a co stanieje? Gdzie zapanuje pokój, a gdzie wybuchnie wojna? Ponadto „Leczenie śmiercią” - lekarze będą zamrażać chorych, „Striptiz u Harrodsa” - diabeł ubiera się na wyprzedażach i wiele innych interesujących tematów.

Tygodnik WPROST to jeden z wiodących ogólnopolskich tygodników społeczno-informacyjnych. Ukazuje się od 1982 r. Od stycznia 2013 redaktorem naczelnym WPROST jest Sylwester Latkowski. WPROST jest najbardziej opiniotwórczym polskim tygodnikiem. W 2012 r. inne media powoływały się na publikacje WPROST 2211 razy – wynika z raportów Instytutu Monitorowania Mediów. Dla tygodnika pisze zespół znakomitych dziennikarzy i publicystów, w tygodniku publikują m.in. Magdalena Środa, Szymon Hołownia, Tomasz Jastrun, z redakcją współpracują też: Agata Młynarska, Jarosław Kuźniar, Piotr Najsztub, Karolina Korwin-Piotrowska.

Zobacz też, o czym przeczytasz w najnowszym numerze Wprost.

czytaj więcej zwiń opis