e-Kiosk.pl - IRBJ Wybieramy dom 2012

czytaj

IRBJ Wybieramy dom

2012 (31.01.2012)

Liczba stron: 268

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.90 zł 9.90 zł

Opis

Niezwykły poradnik i katalog w jednym – najlepsze projekty domów najlepszych pracowni. Znajdziecie w nim Państwo projekty najważniejszych pracowni architektonicznych z całego kraju. Są to biura projektowe, które w sposób rzetelny obsługują swoich klientów i służą pomocą w wyborze najwłaściwszego projektu. Zaczynając przygodę z budową własnego domu warto rozważyć oferty wykonawców tzw. domów pod klucz. W specjalnie wydzielonym dziale katalogu przedstawiamy firmy z tej branży.

Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego to czterotomowy rocznik, kompendium wiedzy dla osób budujących dom, jedyna tego typu pozycja na rynku.
Każdy tom składa się z części poradnikowej (ok. 100 stron), prezentacji produktów (ok. 400 stron) oraz pełnej tabeli teleadresowej producentów budowlanych.

IRBJ zawiera informacje na temat materiałów, rozwiązań i technologii dostępnych na polskim rynku. Informator prowadzi inwestora przez kolejne etapy powstawania domu: od wyboru projektu architektonicznego przez stan surowy zamknięty , instalacje, wykańczanie i urządzanie domu z otoczeniem. Sposób opracowania prezentacji ułatwia porównanie ofert i dokonanie najlepszego wyboru.

W każdym tomie INFORMATORA w Poradniku Budującego Dom czytelnik znajdzie wiele wskazówek oraz praktycznych rad pomocnych przy wyborze technologii i materiałów do budowy domu.

czytaj więcej zwiń opis