e-Kiosk.pl - Dziecko Najlepsza Inwestycja 3/2017

czytaj

Dziecko Najlepsza Inwestycja

3/2017 (19.09.2017)

Liczba stron: 196

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.80 zł 6.90 zł

Opis

Karolina Nowakowska opowiada o radości macierzyństwa; suplementacja dla kobiet w ciąży; kolka – wiemy, jak sobie z nią radzić; seks z brzuszkiem – sztuka kochania i… samokontroli; probiotyki, prebiotyki, synbiotyki – czym się różnią i w jakie preparaty warto inwestować; nordic walking – ruch zbawienny dla mamy i malucha; Damian Wleklak o wychowywaniu dzieci w sportowej rodzinie i w różnych krajach; zdrowe menu dla przedszkolaka; emocjonalna wyprawka na powrót do szkoły.

Bezcenne wskazówki specjalistów dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci w wieku 0-12 lat znajdziesz w jedynym w Polsce kwartalniku parentingowym Dziecko Najlepsza Inwestycja/.
Przewodnik ten z powodzeniem łączy w sobie artykuły poradnikowe z katalogiem produktów. Jest pomocą i drogowskazem podczas organizowania domowego habitatu dla całej rodziny. Zawiera też praktyczne porady dotyczące wychowania, bezpieczeństwa i rozwoju młodego człowieka. Na ponad 200 stronach można znaleźć produkty polecane przyszłym mamom oraz cenne wskazówki dla rodziców.
Wszystkie materiały redakcyjne powstały przy współpracy ekspertów. Nowa szata graficzna, przejrzysta i atrakcyjna forma prezentowania produktów sprawiają, że zakupy z Przewodnikiem stają się łatwe i przyjemne.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis