e-Kiosk.pl - Photoshop Praktyczny 2/2017

czytaj

Photoshop Praktyczny

2/2017 (08.02.2018)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
16.00 zł

Opis

Jak na 20 sposobów wykorzystać pędzle; łatwa grafika z Piórem; jakie sekrety kryją tryby mieszania; odkrywaj kolory z trybami mieszania; rysowanie z warstwami Kolor kryjący; 7 projektów, by opanować filtry; malowanie twarzy z filtrem Przemieszczanie; dodaj efekty HDR do krajobrazów; dodaj deszcz do twoich zdjęć; korekta zdjęć; opanuj narzędzie Popraw krawędź; retusz z separacją częstotliwości; 10 porad dla retuszerów.

Prosty sposób na rewelacyjne efekty graficzne. Photoshop Kreatywny (wcześniej wydawany jako Practical Photoshop Polska) to dwumiesięcznik poświęcony kreatywnej pracy w Photoshopie, skierowany do twórców i pasjonatów cyfrowej fotografii i grafiki. PPP to najciekawsze techniki opisywane przez uznanych w branży specjalistów.
116 stron wypełnionych jest doskonale opracowanymi wizualnie tutorialami, które nie tylko rozwijają warsztat i kreatywność, ale w ciekawy sposób omawiają też zasady działania poszczególnych photoshopowych narzędzi. W Photoshopie Kreatywnym Czytelnicy znajdą zarówno teksty poświęcone podstawom pracy w Photoshopie CS i Elements, jak i te dotyczące bardzo rozbudowanych projektów fotograficznych i graficznych. To m.in. tworzenie fotomontaży, efektów świetlnych, imitacje tradycyjnych technik malarskich i cały zestaw szybkich ale niezwykle ciekawych wizualnie technik - wszystko omówione krok po kroku.
Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis