e-Kiosk.pl - WOW! Fashion & Dreshion Magazine 9/2012

czytaj

WOW! Fashion & Dreshion Magazine

9/2012 (03.09.2012)

Liczba stron: 80

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.99 zł

Opis

Jesteśmy na maksa zanurzeni w muzyce – wywiad z Me Myself and I; sylewetka Cristobala Balenciagi – hiszpańskiego wizjonera mody; na czym polega fenomen małej czarnej; sylwetki Jadwigi i Tadeusza Kutów, założycieli i właścicieli Teatru Naszego w Michałowicach koło Jeleniej Góry; pomysły na drugie życie kartonu.WOW! DRESHION&FASHION MAGAZINE! jest nowym na rynku prasowym kolorowym magazynem lifestyle'owym wydawanym we Wrocławiu. W odróżnieniu do podobnych charakterem pism ogólnopolskich jest bardzo mocno osadzony tematycznie w środowisku regionalnym.
WOW! pisze o wrocławskich celebrytach, ale również o ważnych postaciach ze świata sztuki, kultury, mody i biznesu. Opowiada o ludziach pełnych pasji i talentu, którzy kształtują wizerunek miasta.
WOW! plotkuje, rozmawia. Opisuje ciekawe miejsca, zjawiska i niebanalne wydarzenia. Ocenia, ale i promuje. Chce skupić uwagę Czytelnika na tym, co dzieje się aktualnie w Jego ulubionym mieście.
WOW! bawi i daje również dobrą rozrywkę.
WOW! to ciekawe artykuły prasowe, felietony, wywiady i edytoriale modowe. To świetne fotografie i oryginalne sesje zdjęciowe. Nie zabraknie też kuchni, zdrowia i urody, turystyki, a nawet horoskopu! Nasz paparazzo dotrze ze swoim aparatem wszędzie i o każdej porze. Nie zabraknie po prostu WOW!

czytaj więcej zwiń opis