e-Kiosk.pl - Good Food Edycja Polska 12/2019

czytaj

Good Food Edycja Polska

12/2019 (17.12.2019)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł

Opis

Przepisy naszych najlepszych kucharzy. Pysznie i widowiskowo; Wcale nie takie słodkie...; Warzywne pieczenie i zapiekanki na wyjątkowe okazje; W dobrej kuchni nic się nie marnuje; Obiady i kolacje, które zrobisz w 30 minut; Dzieci i dorośli pieką pierniczki i kolorowe ciasteczka.

Good Food to największy tytuł kulinarny w Wielkiej Brytanii. Ma też wszelkie cechy, by podbić serca kulinarne polskich czytelników.
To idealny magazyn dla osób, które czerpią przyjemność z przebywania w kuchni i przyrządzania ciekawych potraw „od zera”. Na punkcie takiej kuchni szaleją teraz Anglicy. Wszystkie przepisy są starannie sprawdzone, a gwarancją ich jakości jest rzetelność BBC - źródłowego licencjodawcy, którego prezentacje filmowe przepisów publikowanych w Good Food mają wielomilionowe audytorium na kanałach telewizyjnych i internetowych.
Good Food Polska to praktyczny poradnik, to niekończąca się księga przepisów kulinarnych z najróżniejszych kultur świata. Czytelnik polskiego wydania nie traci żadnych wartości oryginalnego wydania angielskiego. Nasz tytuł licencyjny zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść i atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału.

czytaj więcej zwiń opis