e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 1-2/2020

czytaj

Cztery Kąty

1-2/2020 (12.02.2020)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.99 zł 6.99 zł

Opis

Zakupy na czasie: modna kuchnia; dobre wykończenie; ładnie i wygodnie; strefa HGTV: salon – rodzinne centrum; zapraszamy do środka: dom na peryferiach Warszawy; apartament w Gdyni-Orłowie; mieszkanie na warszawskiej Starówce; wykańczamy i remontujemy: umywalka na różne sposoby; podłogi na czasie.; jak dobrać drzwi do podłogi; relacja z programu „Zgłoś remont”; urządzamy i dekorujemy: pokój dziecięcy na każdą kieszeń; kuchnie funkcjonalne i ładne; tak smakuje Gruzja - podróż po kulinarnej mapie świata i odkrywanie różnych smaków; fotel niezastąpiony; stoły, dobrane do nich krzesła, zastawa i dodatki; dywany w modnych wzorach i kolorach; natura zamknięta w szkle, czyli jak ujarzmić las.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis