e-Kiosk.pl - Świat Kominków 1/2021
 
Pojedyncze wydanie
4.95 zł 5.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 4% w porównaniu do ceny z okładki

19,20 zł

Opis

Ogień to życie; Wkłady kominkowe i piecowe – tendencje; Polska buduje 2020/2021; Twoje mieszkanie, twój styl; Przytulna nowoczesność; Kuchenne refleksje doświadczonego kominiarza; Pracowania Interior Art Studio; Uchwały o poprawie jakości powietrza a kominek; Czyste palenie jest w Twoim zasięgu! Już od 500 złotych +; Elektronika sterująca – prosty sposób na ekologiczne palenie.

Świat Kominków to bogato ilustrowany, jedyny w Polsce kwartalnik poświęcony kominkom i piecom. Kwartalnik, traktując te urządzenia jako dobra wyższego rzędu, prezentuje bogactwo kultury udomowionego ognia - od ciekawostek historycznych, przez zagadnienia estetyczne, aktualne trendy wzornicze, potrzebne informacje techniczne, rozwiązania materiałowe. Skierowany jest do osób zainteresowanych posiadaniem kominka lub pieca, którym dostarcza informacji o nowinkach rynkowych i najnowszych propozycjach estetycznych i wzorniczych. Świat Kominków odpowiada także na pytania dotyczące prawidłowej eksploatacji kominka.
Wydawnictwo Świat Kominków to ponad 150 kolorowych stron rzetelnych informacji, fachowych porad i ciekawych pomysłów dotyczących kominków i wnętrza domu, ewenement na polskim rynku wydawniczym.

czytaj więcej zwiń opis