e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 1/2021

czytaj

Digital Camera Polska

1/2021 (10.02.2021)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
13.90 zł 19.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

69,60 zł

Opis

Leica Street Photo: prezentujemy najlepsze, naszym zdaniem, zdjęcia 10. edycji konkursu organizowanego przez Leica Polska; Co było / Co dalej? – nasz nowy jubileuszowy cykl, w którym o przyszłość fotografii pytamy ludzi branży i kultury; rok 2020 okiem fotografów: jak pandemia zmieniła rynek – 16 fotografów podsumowuje dla nas mijający rok; temat numeru: prezentujemy najnowsze techniki, stosowane we współczesnej fotografii krajobrazowej; oko w oko: David Shoukry zabiera nas do przydomowego studia, by odsłonić kulisy swojej zawodowej pracy; Akademia DCP: przedstawiamy Wam sprawdzone przepisy na udane zdjęcia kulinarne; Leica SL2-S: solidny jak czołg pełnoklatkowy bezlusterkowiec, który ma ambicje rywalizować z liderami rynku; zdalne wyzwalanie: porównujemy sześć sprytnych rozwiazań do zdalnego sterowania aparatem; Plebiscyt 2020: oto najlepsze, zdaniem Czytelników Digital Camera Polska i Fotopolis, produkty, wydarzenia i publikacje fotograficzne minionego roku; Lightroom: wykorzystaj funkcje Split Toning i nadaj swoim ujęciom wygląd klasycznych starych odbitek; Photoshop: poznaj narzędzie Pióro, aby dokładnie zaznaczyć obiekt i umieścić go na zupełnie innym tle; Krok po kroku: użyj naszych niestandardowych szablonów, by Twoje fotografie zyskały oryginalny wygląd.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis