e-Kiosk.pl - Polityka 10/2021

czytaj

Polityka

10/2021 (02.03.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

399,00 zł

Opis

Jaka będzie trzecia fala epidemii; rozmowa z dr. hab. Łukaszem Gruszczyńskim; opozycja się czai; kłopoty PiS z Macierewiczem; ks. prof. Andrzej Kobyliński o pedofilii w Kościele, kryzysie powołań i galopującej laicyzacji młodych; niepełnosprawne dzieci - porzucone przez państwo i Kościół; Bogdan Święczkowski - Godzilla kontra prokuratorzy; z Cieszęcina na Marsa; szał na kryptowaluty; frankowicze wygrywają w sądzie; kto po Putinie; Macron chce zreformować islam; teksańska masakra; czy internet obali komunizm; konserwatywna kontrrewolucja lat 70.; Zygmunt August - król w zbroi; 10. ranking galerii; na planie z koordynatorką scen intymnych; rozmowa z twórcami gry „Wilkołak”; szpitale przyszłości – nauki z pandemii.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis