e-Kiosk.pl - Tygodnik Prudnicki - wydanie bezpłatne 29/2013

czytaj

Tygodnik Prudnicki - wydanie bezpłatne

29/2013 (18.09.2016)

Liczba stron: 36

Dostępne na:

 
Wydanie bezpłatne
0.00 zł

Opis

Ewa G., była intendentka Zespołu Szkół (SP 4 i PG 2), która kradła wypłaty za wyżywienie uczniów w stołówce została skazana na 4 miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata; wojewódzkie święto rolników zbliża się wielkimi krokami - w tym roku odbędzie się ono w Racławicach Śląskich; rozmowa z Natalią Rygiel, wokalistką rockowego zespołu Misscore.Tygodnik Prudnicki" to prywatna gazeta lokalna obejmująca tematycznie teren powiatu prudnickiego (Prudnik, Biała, Lubrza, Głogówek) i gmin przyległych (Korfantów, Walce, Strzeleczki) oraz Góry Opawskie. Gazeta ukazuje się w każdą środę.
Nasi reporterzy są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Podejmujemy sprawy, które są atrakcyjne dla czytelnika głównie z dziedzin: politycznej, kryminalnej i społecznej. Dbamy również o stałych czytelników, przygotowując dla nich dodatki: sportowy, historycznych, turystyczny i kulturalny. Nie stroniąc od krytyki władz samorządowych, dostrzegamy również pozytywne zjawiska i wydarzenia w lokalnym środowisku.
Jesteśmy członkiem Związku Kontroli Dystrybucji Prasy oraz brandu reklamowego Tygodnik Lokalny. Nakład: 3.500 – 4.000 egz.

czytaj więcej zwiń opis