e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 8/2021

czytaj

Digital Camera Polska

8/2021 (23.12.2021)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
23.20 zł
69,60 zł

Opis

Trzecia część opowieści o relacji człowieka z naturą widzianej z lotu ptaka; „Rax” opowiada o swojej ostatniej książce, stanowiącej hołd dla psów zaprzęgowych; Podpowiadamy, jak wycisnąć maksimum możliwości z Twoich obiektywów; Wszystko, co musisz wiedzieć, by zacząć fotografować w czerni i bieli; Co kupić, by w nowym roku być lepszym fotografem; Porównujemy 8 drukarek, które pozwolą uzyskać profesjonalne odbitki we własnym domu.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis