e-Kiosk.pl - Komiks dla Pixela 64+ 1/2021

czytaj

Komiks dla Pixela 64+

1/2021 (01.10.2021)

Liczba stron: 102

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
35.00 zł

Opis

Wyjątkowy album, opisujący sześć lat z życia Michała „Śledzia” Śledzińskiego – jednego z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych twórców komiksowych, autora i artysty, gracza i ojca. Uzupełniony o crossover, którego nikt się nie spodziewał, ale każdy potrzebował – Komiks dla Pixela x Osiedle Swoboda.
18-stronicowy epizod, w którym Niedźwiedź i Smutny spotykają mistrza gry w Komumony – popularnej wśród patriotycznej młodzieży rządowej aplikacji rozrywkowej…
„Wówczas jeszcze nikt nie mógł wiedzieć, czy i jak długo PIXEL utrzyma się na coraz trudniejszym rynku wydawniczym i czy nasza współpraca z Michałem będzie „na stałe”. Magazyn znalazł wygodne miejsce na półkach salonów prasowych oraz zyskał rzeszę wiernych Czytelników, a my zdążyliśmy się ze Śledziem zaprzyjaźnić. Rytm naszych kontaktów wyznacza comiesięczny deadline związany z drukarnią, urozmaicony spotkaniami prywatnymi czy choćby podczas kolejnych edycji Festiwalu Pixel Heaven”.

O AUTORZE:
ŚLEDZIU – Michał „Śledziu” Śledziński to urodzony w Bydgoszczy scenarzysta, rysownik, reżyser od początku działalności związany z prasą poświęconą grom wideo. Debiutował w Secret Service potem przez długie lata był związany z magazynami Świat Gier Komputerowych oraz Play. Publikował także w pismach Gambler, NEO Plus, Cybermycha, Engarde. KDP to seria wykreowana specjalnie na potrzeby magazynu PIXEL. Na przełomie wieków stworzył magazyn komiksowy Produkt, któremu szefował do ostatniego numeru. Jego najbardziej znanymi powieściami graficznymi są – Osiedle Swoboda, – Na szybko spisane oraz – Wartości rodzinne.
Michał „Śledziu” Śledziński współpracował przy produkcji reklam, seriali TV oraz pełnometrażowych filmów. Odpowiada za reżyserię części odcinków seriali animowanych Kacperiada oraz Kajko i Kokosz.

PIXEL
Magazyn PIXEL porusza się w obrębie szeroko rozumianej kultury gier wideo. Oprócz recenzji wybranych tytułów, proponuje dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe oraz felietony piór branżowych maestrów. O wyjątkowym charakterze magazynu stanowi zespół redakcyjny, w którym z najlepszymi dziennikarzami branżowymi spotykają się osoby odpowiedzialne za powstanie pierwszych kultowych polskich czasopism komputerowych.

czytaj więcej zwiń opis