e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 11/2021

czytaj

Czas na Wnętrze

11/2021 (19.11.2021)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
95,20 zł

Opis

Zachwycająca sypialnia ze snów; ciepło we wnętrzach - efektowne kominki, piękne grzejniki oraz klimatyczne świece; najlepsze urządzenia i rozwiązania smart home; zachwycający loft w Madrycie; przepis na wnętrze - mieszkaj jak bohaterowie naszych reportaży; piękne zegary marki Vitra; ręcznie tkane kilimy marki Splot; co na podłogę; przyroda oczami współczesnych malarzy.

Czas na Wnętrze - największy w Polsce magazyn o stylowych mieszkaniach i domach!
Jest to pismo dla osób, które chcą mieszkać efektownie i komfortowo, choć niekoniecznie we wnętrzach urządzonych bardzo drogo lub z przepychem. Nasi Czytelnicy mają zamiłowanie do urządzania wnętrz, poznają więc na naszych łamach trendy w wystroju oraz najmodniejsze style. Motto pisma brzmi: "Magazyn pełen inspiracji", dlatego co miesiąc publikujemy nie tylko wiele zdjęć i reportaży, pokazujących piękne mieszkania, apartamenty i domy, ale także podpowiedzi i porady, w jaki sposób podobny efekt uzyskać we własnych czterech ścianach.
Nasz magazyn kochają nie tylko Czytelnicy, ale także projektanci i architekci wnętrz, którzy doceniają szczególnie rubryki poświęcone współczesnemu wzornictwu, historii designu oraz sztuce.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis